MODA,  ŻYCIE MODELKI

TREND NA TERAZ – DŻINSY Z NISKIM STANEM

Kto by pomyślał, że pokazywanie kości biodrowych i mięśni brzucha znów stanie się modne? Dżinsy z niskim stanem, czyli biodrówki, które były noszone na przełomie XX i XXI w., pojawiły się ponownie na modnych ulicach!

Bardzo często biodrówki kojarzymy z kiczem, jednak czy powinniśmy myśleć o nich cały czas w taki sam sposób? Największe domy mody wracają do tego trendu!

To właśnie ten fason spodni był najbardziej pożądany w tych latach. I prawdopodobnie każda z nas je miała! Spodnie z niskim stanem eksponowały biodra i płaskie brzuchy, gdzie często błyszczały kolczyki w pępkach. Do biodrówek nosiło się krótkie topy w rozmaitych fasonach – tutaj wyobraźnia nie znała granic! Celebrytki często nosiły topy, które równie dobrze mogłyby być apaszką! Często miały finezyjne wycięcia, asymetryczne dekolty i prawie zawsze występowały w neonowych, intensywnych barwach. Dziś ponownie biodrówki stały się najbardziej pożądanym z fasonów spodni!

Sesja dla R13

Jako modelka kilka dni temu miałam okazję pracować przy najnowszej kolekcji marki R13. Kolekcja wiosna-lato 2021, jako element przewodni pokazuje biodrówki. R13 w swojej kolekcji pokazuje je w bardzo nowoczesny sposób. Noszone z klasycznym białym top’em, który jest włożony w rajstopy typu kabaretki, jest tego idealnym przykładem. 

DŻINSY Z NISKIM STANEM

R13 jednak nie kończy tylko na klasycznym białym Topie! Do kabaretek możemy również włożyć koszule jeansową, bluzę czy nawet marynarkę! 

Marka pokazuje i udowadnia, że biodrówki można nosić na wiele sposobów. Kolejnym z pomysłów jest połączenie tank top’u ze skórzana kurtką, czy też jeansową kurtką. 

A na bardziej upalne dni świetnym rozwiązaniem jest połączeniem biodrówek z klasycznym białym tank topem.

DŻINSY Z NISKIM STANEM

Jako dodatki do podkręcenia look’u dom mody proponuje duże masywne paski. Nie zabrania też stylowych kowbojek, czy masywnych butów typu Dr. Martens. 

Jak dla mnie bomba! R13 wykazało się wieloma pomysłami jak nosić biodrówki w nowoczesny, a zarazem ’’cool’’ sposób. 

Może dżinsy z niskim stanem są następstwem najmodniejszego trendu tego lata, mocno podkreślającego talię, czyli midriff flossing. Moim zdaniem bez wątpienia jest! 

Jeżeli podobają się wam propozycje looków oraz chciałybyście zobaczyć więcej zdjęć oraz inspiracji od marki R13 możecie znaleść je tutaj.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *