CODZIENNOŚĆ,  MODA

POZOSTAŃMY MODNE I BEZPIECZNE!

W dzisiejszym poście opowiem wam, jak ważne jest noszenie maseczki i zarazem bycie modnym. Od siedmiu lat pracuję jako modelka i uwielbiam świat mody. Stąd wzięła się nazwa bloga ,, Fashion World by Alicja”. Od najmłodszych lat miałam obsesję na punkcie mody. Jestem ogromną szczęściarą, że mogę pracować jako modelka, spełniać się i robić to, co jest moją pasją. Wierzę, że moda ma wpływ na wiele dziedzin życia codziennego. Moda zawsze była i zawsze będzie dużą częścią mojego życia.

Moim zdaniem bardzo ważne jest abyśmy wszyscy nadal nosili maseczki, nawet teraz, kiedy większość państw otworzyła granice.

Ja nadal chodzę w maseczce! 

Maseczki pomagają zapobiegać rozprzestrzenianiu się kropel oddechowych podczas kiedy rozmawiamy, kichamy lub kaszlemy. Jeśli wszyscy nosimy maseczkę gdy przebywamy w miejscach publicznych, ryzyko zarażenia się na koronawirusem może zostać zmniejszone. Niektórzy mogą rozprzestrzeniać wirus przed wystąpieniem objawów. Najważniejsze jest jednak to, że noszenie maseczek chroni innych wokół nas.

Myślę, że wszyscy powinniśmy nosić maseczki, aby chronić siebie i innych. Jednocześnie możemy pokazać naszą osobowość i wykazać się kreatywnością dzięki naszym strojom. Przyznaję, że lubię się bawić modą i sprawia mi to ogromną frajdę! Uwielbiam łączyć moje stroje ze stylową maseczką Louis Vuitton. Bardzo lubię nosić stonowane kolory. Mój strój, jak widzicie łączy wygoda i delikatność, jednocześnie wygląda stylowo.

Postanowiłam ubrać klasyczną białą koszulkę Kenzo, boyfriendowe dżinsy z Zary wykonane w 100% z ekologicznie uprawianej bawełny, Torebkę i maseczkę Louis Vuitton oraz czapę z H&M.

Wielu projektantów zaczęło tworzyć maseczki, aby zwalczyć niedobory i pomóc pracownikom w uzyskaniu potrzebnego sprzętu ochronnego, ale także, żeby utrzymać działalność firmy w tych trudnych czasach. W tej chwili nie tylko możesz zdobyć modną maseczkę, ale jednocześnie możesz pomóc potrzebującym i wesprzeć lokalne, małe firmy.

Jedna z moich ulubionych marek Louis Vuitton, luksusowa marka z Francji, wcześnie zareagowała na zapotrzebowanie maseczek i podjęła duże kroki, aby pomóc pracownikom opieki zdrowotnej. Zmienili przeznaczenie kilku swoich warsztatów w całej Francji i wyprodukowali setki tysięcy maseczek. Podczas tej akcji wiele osób zgłosiło się do pomocy. To było niesamowite wsparcie ze strony marki Louis Vuitton!

Niestety, z powodu koronawirusa wiele marek miało bardzo trudny okres. Niektóre z nich prawdopodobnie zostaną zamknięte, a inne będą miały poważne problemy do pokonania. Smutne prawda? Pomagali pracownikom opieki zdrowotnej, zamiast dbać o swoje problemy. Myślę, że teraz nadszedł czas, abyśmy to my im pomogli.

Posiadanie oryginalnej, modnej maseczki to niesamowity pomysł nie tylko dlatego, że jest świetnym dodatkiem do twojego stroju ale również pomaga wspierać marki. Dziś łatwo jest znaleźć maseczki prawie wszystkich naszych ulubionych marek bezpośrednio na ich stronie internetowej.

POZOSTAŃMY MODNE I BEZPIECZNE!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *