CODZIENNOŚĆ,  MODA

MODA POWRACA

Moda powraca, po kwarantannie trwającej ponad trzy miesiące w poniedziałek, 22 czerwca, Nowy Jork wreszcie wejdzie w ,,fazę 2”  swojego planu otwarcia! Otwarcie obejmie restauracje, sklepy (takie jak Louis Vuitton) i bardzo potrzebne dla nas wszystkich salony fryzjerskie 🙂

W czasie protestów przeciwko śmierci George’a Floyda wiele luksusowych sklepów, takich jak Chanel i Gucci, zostały zniszczone. To było bardzo smutne. Na szczęcie wielu wysokiej klasy sprzedawców zareagowało bardzo szybko z zabezpieczeniem swoich sklepów. Miejmy nadzieję, że uszkodzenia nie były tak poważne i będą w stanie naprawić wszystko i otworzyć się na czas bez żadnego przedłużania. 

MODA POWRACA

Bycie modnym jest ważniejsze niż kiedykolwiek! Bardzo smutnym faktem jest to, że wiele marek (zwłaszcza mniejszych niezależnych) będzie miało bardzo trudny czas aby przetrwać. Pandemia wywołała ogromne straty w każdym biznesie, ale przede wszystkim bardzo dotknęła świat mody. Ten biznes jest tak bardzo zależny od osobistych kontaktów i wydarzeń, takich jak pokazy mody i nie tylko.  Ważne jest, aby duża międzynarodowa grupa ludzi gromadziła się w bliskiej odległości. To trochę przerażające, że nawet w tym momencie, gdy wszystko zaczyna się otwierać, wciąż nie wiemy, jak biznes modowy dostosuje się do nowych ograniczeń i czy stare tradycje przetrwają? 

Dlatego uważam, że bardzo dużo zależy od nas. Myślę, że powinniśmy zrobić wszystko co w naszej mocy. Przede wszystkim wspierać te kreatywne talenty z całego świata, aby nadal mogły tworzyć sztukę, którą wszyscy kochamy i bardzo doceniamy.

Mam na sobie sukienkę od I.AM.GIA, naszyjniki i kolczyki od VANESSA MOONEY, buty Dr. Martens oraz maseczkę LOUIS VUITTON.

JAK WSPIERAĆ I POMAGAĆ MARKOM MODY

Najważniejsze w tym momencie (kiedy sklepy zostaną otwarte)  jest odwiedzenie naszych ulubionych sklepów. Może by tak uzupełnić wyposażenie naszej garderoby w nowe ubrania? Mam ogromną nadzieje, że wszyscy odwiedzą sklepy aby wesprzeć marki modowe (zwłaszcza mniejsze niezależne marki, które zostały silniej dotknięte zamknięciem). Poprzez zakupy umożliwiamy markom powrót finansowy. To również świetna okazja, aby być kreatywnym w swoich strojach i próbować inspirować innych.

Tak bardzo nie mogę się doczekać otwarcia i oczywiście zakupów!

Uwielbiam mieszkać w Nowym Jorku i mam nadzieję, że wkrótce wszystko wróci do normy. ,,W tej chwili Nowy Jork jest jak pacjentka, która była na podtrzymaniu życia i właśnie zaczęła samodzielnie oddychać. Pozwól królowej na rehabilitację, aby mogła znów cieszyć się energią i życiem, tak jak jeszcze niedawno…” 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *