MODA

KOBIETA W CZERNI

Bardzo dużo osób z branży mody ubiera się na czarno. Ja również się do nich zaliczam. 

Wiele osób myśli, że komponowanie czarnych ubrań z czarnymi dodatkami jest nudne. W dzisiejszym poście pokażę Ci, jak można stworzyć cały czarny look, tak żeby wyglądał szykownie. 

Kobieta w czerni

Kobieta w czerni

Czarny zawsze będzie kojarzyć mi się z klasą. Nauczyłam się tego, kiedy przez pewien czas mieszkałam w Paryżu. Od tego momentu czarny stał się moim ulubionym kolorem. Zwróć uwagę, że Francuski nie lubią się wyróżniać z tłumu, kochają minimalizm i estetykę. 

We wrześniu wzięłam udział w pokazie Elizabetty Franchi S/S2020. Tego dnia postawiłam na cały czarny look.

Ubrałam skórzane spodnie Helmunt Lang, jedwabną marynarkę , torebkę Chanel, pasek & Other Stories oraz czarne klasyczne szpilki.

Kobieta w czerni

Dodatki… to one sprawiają, że ten look nie wygląda nudno. Dużo robi tutaj czarna skórzana torebka z Chanel. Idealnie łączy się mały minimalistyczny detal złota, ze złotą klamrą w pasku. 

Moim zdaniem ten look potwierdza, że łączenie czarnych ubrań z czarnymi dodatkami nie będzie wyglądać nudno. Skórzane spodnie oraz marynarka założona tylko na stanik i  przewiązana paskiem, dodaje troszeczkę luzu i seksapilu. Natomiast torebka, szpilki i pasek – dodają elegancji i stylu.

Ps. Zwróć uwagę też na to, że projektanci najważniejszych domów mody zawsze noszą czarny kolor. Mówią, że „Black is appropriate. You can go virtually anywhere with an all black outfit…especially if you are a woman, you can even get in a black tie events with all black.”

Jak Wam się podoba look a’la kobieta w czerni?

Pictures by Chillaxing Road.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *