URODA,  ŻYCIE MODELKI

KAMPANIA NARS

Kampania NARS była ostatnią sesją zdjęciową, jaką wykonałam tuż przed kwarantanną. Pamiętam jaka byłam szczęśliwa, kiedy dostałam informacje od mojego bookera z Nowego Jorku – Juliana Niznik’a, że potwierdziłam tą kampanie! Od samego początku modelingu moim celem było zrobienie kampanii beauty. Było to jedno z moich najwiekszych marzeń.

Wiele razy brałam udział w sesjach zdjęciowych beauty dla takich magazynów, jak Vogue Italia, Harper’s Bazaar UK, Elle, Marice Claire, Madame Figaro,  i wiele innych. Moje zdjęcia beauty pojawiły się również wiele razy na okładkach najbardziej prestiżowych magazynów! Jednak jeszcze nigdy nie zabukowałam kampanii kosmetyków. Pewnie teraz już wiesz dlaczego tak się ucieszyłam!

Sesja zdjęciowa odbyła się w Nowym Jorku 10 marca 2020 r. – dwa dni przed moimi urodzinami! Dostałam w ten sposób wspaniały prezent urodzinowy.

Nars

W związku z pandemią, wszystkie osoby pracujące przy sesji miały na sobie maseczki. Tylko ja, co oczywiste, mogłam pracować bez maski. 

Sesja zdjęciowa nie trwała zbyt długo. Pracowali przy niej prawdziwi profesjonaliści więc atmosfera była bardzo przyjazna. Po każdym zdjęciu wykonywaliśmy również filmiki do naszej kampanii.

Wszyscy byliśmy bardzo podekscytowani nową kampanią NARS ORGASMX.

W tym dniu miałam robiony 5 razy makijaż!

Po sesji zdjęciowej pożegnaliśmy się i wróciliśmy do domów. Nikt z nas nie spodziewał się, że będzie to nasza ostatnia sesja zdjęciowa. Kilka dni później wprowadzono w Nowym Jorku kwarantannę.

Nars

Dla każdego z nas było to trudne doświadczenie. Jestem przyzwyczajona do intensywnego trybu życia. Uwielbiam moją pracę za to, że mogę podróżować, być w ciągłym ruchu, pracować z niesamowitymi osobami. Kwarantanna tymczasem zatrzymała mnie w domu. Wszystkie plany musiały zostać wstrzymane, potwierdzone prace – odwołane. Kilka tygodni bezczynności uzmysłowiło mi, jak bardzo lubię moją pracę, i jak bardzo mi jej brakuje.

Oto efekty naszej pracy!

Nars
Nars

Zdjęcia powstały dzięki:

Zdjęcia: Yulia Gorbachenko

Make up: Niko Lopez

Włosy: Helen Reavey

Stylistka: Sandy Armeni

Napisz koniecznie co sądzisz o tej sesji beauty! 

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *