ŻYCIE MODELKI

JAK ZOSTAŁAM MODELKĄ?

Jak zostałam modelką?

Zwykle, gdy ktoś mnie poznaje, zadaje mi pytanie, jak zostałam modelką?

Gdy byłam dzieckiem, zdarzało się, że idąc wraz z rodzicami, ktoś zaczepiał nas na ulicy, żeby zrobić mi zdjęcia. Często słyszałam, że jestem bardzo fotogeniczna. Rodzice ciągle dostawali rady, żeby coś z tym zrobić. 

Miss Polski Nastolatek

Gdy miałam 15 lat otrzymałam propozycję udziału w konkursie Miss Polski Nastolatek. Nie byłam do tego przekonana, ponieważ byłam bardzo nieśmiała i peszyłam się gdy ktoś mówił, że jestem ładna. Nie wyobrażałam sobie, że mogę stanąć przed konkursowym jury. Moja rodzina uznała jednak, że może to być super młodzieńcza przygoda i przekonała mnie do udziału w konkursie. I w ten oto sposób zostałam Pierwszą Wice Miss Polski Nastolatek 2013 r. 

Jak zostałam modelką
Photo Igor Drozdowski

Po finałowej gali do moich rodziców odezwał się przewodniczący jury – Gerhard Parzutka von Lipinski, który twierdził, że mam ogromny potencjał i że powinnam zostać modelką. Zaproponował, że mi w tym pomoże. I tak się stało😊 To kim jestem, zawdzięczam jemu. Moją agencją – matką została agencja: NEW STAGE Model Management, którą założył Pan Gerhard wraz z Agnieszką Pilarczyk. Agnieszka jest moją agentką. Bez niej nie wyobrażam sobie pracy. 

Prawdę mówiąc propozycja rozpoczęcia kariery modelki bardzo mi się spodobała. Nie musiałam się długo zastanawiać by podjąć decyzję. Na zaproszenie agencji pojechałam do Warszawy na swój pierwszy casting. Tutaj zrobiono mi polaroidy w bikini i zdjęcia twarzy. Nakręciliśmy również wideo, żeby pokazać jak chodzę w szpilkach. 

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Moja agencja matka wysłała te polaroidy do najlepszej agencji na świecie – IMG Models. 

Już po kilku godzinach moja agencja otrzymała odpowiedź z paryskiej agencji, że jak najszybciej chcą mnie widzieć w Paryżu! Możesz sobie wyobrazić co wtedy czułam! Byłam przeszczęśliwa! Oto jedna z najlepszych agencji modelek na świecie zaprasza mnie na spotkanie! 

Po 4 dniach od mojego pierwszego castingu, siedziałam w samolocie, w drodze do Paryża! 

Spotkałam jedną z najważniejszych osób w IMG MODELS – Dominique Caffin- Robert, która potwierdziła, że chce mnie reprezentować na całym świecie.

Tak się rozpoczęła moja kariera w modelingu.

Jak zostałam modelką
Na zdjęciu z Dominique Caffin- Robert, moje pierwsze spotkanie w agencji IMG Models.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *