MODA

FASCYNACJA MODĄ

Od najmłodszych lat fascynowała mnie moda.

Wyrosłam w szczęśliwym domu. Moi rodzice wspominają, że byłam bardzo pogodnym dzieckiem.

Moja starsza o 12 lat siostra, traktowała mnie jak maskotkę. Przebierała mnie, robiła mi śmieszne fryzury a  nawet mnie malowała a potem organizowała mi pokazy mody i prosiła abym chodziła jak modelka. Zakładałam więc rączkę na boczek i dzielnie prezentowałam każdą stylizację, stworzoną przez moją siostrę. Próbowałam nawet chodzić w szpilkach mamy! Na szczęście nigdy nie skręciłam sobie nogi.

Pamiętam pewną zabawną historię. Pewnego dnia, po kryjomu, wyciągnęłam z szafy taty krótkie spodenki i weszłam w jedną nogawkę udając, że to spódniczka. Cała rodzina pękała ze śmiechu!

Jak każda mała dziewczynka, fascynowałam się lalkami Barbie i robiłam im sesje zdjęciową oraz pokazy mody.

Lubiłam też dostawać książeczki o modzie, z których wycinało się bluzki, spódniczki, sukienki, spodnie, buty… i nakładało się je na wycięte z kartoniku dziewczynki.

Moja mama zawsze interesowała się modą. Oglądała pokazy mody w telewizji i je nagrywała lub oglądała przywożone katalogi modowe od mojej cioci z Włoch. Lubiłam wraz z nią oglądać te nagrania pokazy mody i piękne zdjęcia prezentujące najnowsze trendy. Z pewnością miało to wpływ na moje zainteresowanie światem mody.

W gimnazjum zaczęłam eksperymentować z modą.  Obcinałam nogawki spodni, farbowałam je, robiła frędzle, dziury, przerabiałam koszulki.

Prowadziłam też dziennik do którego wklejałam wycinane z różnych magazynów modowych gwiazdy w fajnych stylizacjach i bardzo często wzorowałam się na nich.

Dzisiaj z moją siostrą i rodzicami śmiejemy się, że już od najmłodszych lat wiedziałam co będę robić! I choć ja sama bardzo długo nie brałam pod uwagę, że mogę być częścią świata mody, to jednak jestem nią i daje mi to ogrom szczęścia i satysfakcji!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *