Cześć!

Nazywam się Alicja Tubilewicz. 

Mam 23 lata. 

Jestem marzycielką.  

Od najmłodszych lat uprawiam sport. Przez wiele lat trenowałam pływanie i siatkówkę, a w ostatnim czasie zafascynował mnie surfing i nurkowanie. Regularnie uprawiam jogę, streching i pilates. 

Kocham podróże, kontakt z naturą, zwierzęta (w szczególności papugi). Mam cudownego pieska Sisi. Jestem zakręcona na punkcie zdrowego odżywiania i na dodatek jestem uzależniona od zielonej herbaty i pozytywnego myślenia! 🙂

Od siedmiu lat pracuję jako modelka. 

W trakcie mojej kariery miałam okazję brać udział w najważniejszych pokazach w trakcie fashion weeków w Nowym Jorku, Paryżu, Mediolanie czy Londynie. Pracowałam m.in. Christiana Diora, Chanel, Dolce&Gabbana, Fendi, Miu Miu, Valentino, Hermes, Etam jak i wielu innych.

Moje zdjęcia pojawiły się w wielu magazynach mody na całym świecie, m.in. Vogue Poland,  Vogue Australia, Vogue Japan, Elle Magazine, Harper’s Bazaar, Marie Claire, Rollacoaster Magazine, Madame Figaro,  Mojeh Magazine… 

Mam na swoim koncie sporą kolekcję okładek oraz kampanii.

Dzięki mojej pracy podróżuję po świecie, poznaję niesamowitych ludzi, uczę się nowych rzeczy i realizuję marzenia.

Właśnie tutaj chciałabym Ci pokazać jak wygląda prawdziwe życie modelki.

Na moim blogu dowiesz się jak wygląda mój dzień. Pokażę Ci miejsca, w których mam okazję pracować.  Przedstawię niesamowitych ludzi, których poznaję. Zdradzę sekrety mojej cery i formy 😉 Jednym słowem opowiem Ci jak wygląda praca modelki od kulis.

Cieszę się, że tu zajrzałaś. Będę bardzo szczęśliwa jeśli zostaniesz na dłużej!